profilpracodawcy.info

O nas

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 245 biur w 33 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, doradztwa HR, Outplacementu, Executive Search, Recruitment Process Outsourcing, IT Contracting, Digital & Creative, Temporary Recruitment oraz Interim Management. Świadczymy usługi w sektorach prywatnym i publicznym, realizując projekty do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Naszą misję: "POWERING THE WORLD OF WORK", realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych ekspertów w danych branżach.

Cechą, która wyróżnia HAYS spośród konkurentów jest unikalny system rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, managerów oraz pracowników wyższego szczebla w oparciu o wyspecjalizowane dywizje, skupiające się na obsłudze poszczególnych sektorów rynku pracy:


Ten unikalny system rekrutacji daje gwarancję dotarcia do specjalistów najwyższej klasy i umożliwia najefektywniejsze dopasowanie procesu rekrutacji do wymagań pracodawców.

W 2009 roku firma Hays Poland została wyróżniona w programie Rzetelna Firma i od tego czasu cały czas może poszczycić się Certyfikatem Rzetelności, czyli najbardziej aktualną informacją o solidności i wypłacalności firmy. Program rekomendowany jest przez Krajowy Rejestr Długów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

W roku 2011 HAYS Poland dołączył do grona Laureatów Programu Certyfikacyjnego "Firma Przyjazna Klientowi" i tym samym nasza firma otrzymała prestiżowe Godło. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ

Hays Warszawa
ul. Złota 59
00-120 Warszawa
T: +48 22 584 5650
F: +48 22 584 5651
E: warsaw@hays.pl
www
Polityka Prywatności